מרכז התאורה לגן ולגינה

פרקטים מקוריים פרקטים מבריקים וקלאסים בזול יותר מהרגיל לשבוע ימים

פרקטים

הסוד של כל מחסני הפרקטים המוצלחים הוא האופן בו הם שומרים על האינטרסים של כל הצדדים הקשורים לתחום. מצד אחד, מחסני פרקטים צריכים לאגור ולשמור על איכות חומרי הגלם של הפרקטים. עניין זה אולי נראה פשוט, אך בפועל מדובר בעבודה קשה ויום יומית. חומרי עץ וחומרים סינטטיים נוטים להיפגע כאשר לא שומרים עליהם בצורה נכונה, וכך גם פרקטים. התפקיד של מחסני פרקטים הוא למעשה להוות את הסביבה הטובה ביותר עבור הפרקט. מחסני פרקטים לא צריכים להיות גדולים מדי או קטנים מדי, וחייבים להיות בהם דרכי אוורור, שמירה על לחות וכמובן שמירה על טמפרטורה. על מנת לעשות את כל אלו לא מספיק מפקח בלבד, אלא דרושים גם כלים טכנולוגיים לא מעטים. מחסני פרקטים בכל העולם נמדדים על פי האופן בו הם מצליחים לשמור על הפרקט לצורך שימוש עתידי. אך כאן לא נגמר התפקיד של מחסני פרקטים, משום שהם אמורים לשמש גם את החברות עצמן. חברה אשר אין לה מחסן פרקטים מסודר ויעיל לעולם לא תצליח לשרת בצורה נאמנה את הלקוחות. מחסני פרקטים הם הדרך היחידה לשמור על ארגון תקין, בין אם מדובר על חברה המייצרת מאות פרקטים או בין אם מדובר על חברה המייצרת כמה עשרות פרקטים בלבד. לא רק בישראל חברות הפרקטים משקיעות במחסנים, משום שללא מחסן ראוי קשה מאוד לשמור על רווחיות. כאן למעשה נעוץ האספקט השלישי בכל מה שקשור אל מחסני פרקטים: הלקוחות עצמם. עוד..

תכנון הגינה – המשך מאמר

אם בעיצוב ובתכנון אנו עוסקים, אז כמובן שלא רק סוג וכמות נורות שעלינו להתקין חשובות, אלא גם מיקומם. למשל בסלון, לא נתקין נורה מעל הטלוויזיה. אין בכך שום טעם, מאחר ולא נצליח לראות דבר, בוודאי לא נראה טוב, את מה שמשודר בטלוויזיה, בשעות שמחשיך. כמו כן, לא נציב נורת באופן כזה שהיא תשתקף במסך, ותפריע לנו לראות. כנ”ל כאשר אנו מדברים על חדר שיש בו מסך מחשב. עוד..

תכנון הגינה – חלק ראשון

כאשר אנו מתכננים, חדר, משרד או בית, עלינו להתייחס ללא מעט פרטים, אך אחד הדברים החשובים ביותר, שעלינו להתייחס אליהם, הוא תאורה .
תאורה צריכה לשרת אותנו, במשך כל שעות היממה והלילה כמובן, אך היא צריכה לשרת אותנו בצורות שונות. עם נדע לתכנן נכון את מיקומה, ונדע בדיוק איפה להציב כל כלי שבידנו, נוכל להנאות ממנה בצורה האופטימאלית. עוד..

תאורת חוץ לגינה חלומית – המשך מאמר

מה המטרה?
מומלץ לחשוב האם מדובר בתאורה למטרת אווירה בלבד? האם אתם נוהגים לארח אנשים בחללי הפתוחים? האם אתם מתכוונים לבלות בחיק המשפחה עם ארוחות ערב משפחתיות בגינה? האם מדובר בשטח גדול או קטן ועוד. חשבו מראש מהם הצרכים שלכם ומהו הכיוון האסתטי שמעניין אתכם. מומלץ להיכנס לאתרי עיצוב ולהתרשם מהמבחר הקיים. התייעצו עם חברים ששיפצו או בנו בית לאחרונה ונסו לקבל כמה שיותר מידע. עוד..

תאורת חוץ לגינה חלומית – חלק ראשון

מה אתם יודעים על תאורת חוץ?
בשנים האחרונות תאורת חוץ הולך ותופס תאוצה. חברות רבות מציעות שלל פתרונות בתחום זה .
מתמחים בתחום
בפיתוח ובמכירה של גופי תאורה מקצועיים שתוכננו על ידי מיטב אנשי המקצוע תוך התאמה מלאה לגנים בישראל. המוצרים של החברה מאפשרים עיצוב בעל מודעות אסתטית גבוהה מבלי להזניח את הפן הפונקציונאלי. עוד..

תאורה מיוחדת לגינה -המשך מאמר

מסוג “בוטיק” מתמחות בדרך כלל בגופי תאורה אומנותיים ומיוחדים בעיצובים מקוריים. כאלו קשורות בדרך כלל עם אומנים שמייצרים גופי תאורה מקוריים, ולעתים הן גם מייבאות מוצרי תאורה יוקרתיים. מדרך הטבע, מחירי המוצרים אותם מציעות אלו יקרים, לעיתים יקרים מאוד, והם מתאימים לדירות יוקרה בעיצובים מיוחדים, בתים מפוארים, או למי שחשקה נפשו בתאורה מעוצבת ושונה.

שמתמקדות בתאורת חוץ ובתאורת גינה מציעות קו שונה לגמרי של מוצרים. עוד..

תאורה מיוחדת לגינה – חלק ראשון

מציעות למכירה גופי תאורה ואמצעי תאורה. חנויות תאורה נחלקות לכמה סוגים: מחלקות תאורה בתוך החנויות שמוכרות ציוד לבית, דוגמת אייס והום-סנטר; עצמאיות בתוך מרכזי קניות או ברחובות מסחריים; חנויות “בוטיק” קטנות, שמתמקדות בנושאי תאורת גן וגינה.

מחלקות תאורה בחנויות גדולות יותר נראות ברובן שגרתיות למדי ומציעות מבחר מצומצם של מודלים סטנדרטיים. עוד..